25.01.2010, 20:25 - "Tytuł mistrzowski w kwietniu dla PSV"

Bramkarz Sander Boschker wczoraj był wściekły na swoich kolegów z drużyny, trener Steve McClaren o tym mówił na konferencji. Mistrz zimy zagrał z FC Groningen słabo i zremisował 0-0. Tytuł mistrzowski w takim momencie ląduje w kwietniu do PSV Eindhoven.

To nie był dzień FC Twente. Tylko PSV Eindhoven.

Jak już wcześniej wspominano, w klubie w ostatnich latach opracowano metodę zdobycia mistrzostwa różnego rodzaju. Niewzruszalny czynnik odgrywa tutaj rolę dominującą. Gra PSV jest brzydka, ale wygrywają wszystko co jest do wygrania. Zabawa jest inna, ale z pewnością na nią zasługują.

Niewzruszenie leży także u góry, w zarządzie. Gdy prezydent Frits Schuitema i jego komisarze mieli wątpliwości w zarządzaniu, a w szczególności w zakresie polityki handlowej – działali. Może nie chodziło o wątpliwości, ale czy to było właściwe. Wątpliwości już nie było, problem powstał a nóż upadł.

To trudne i natychmiast interweniowano. Wygasająca umowa kierownika handlowego Marcela van Bundera nie została przedłużona, a dyrektor generalny Jan Reker wyciągnął z tego prywatne wnioski i nie przedłużył nowej umowy – odchodzi w czerwcu.
W ciągu kilku dni znaleziono nowego szefa – Tiny’ego Sandersa.

Ostatni weekend padł na PSV, które musiało wyrzucić narkomana Jonathana Reisa, gdy ten nie chciał pomocy od klubu. Stworzyło to wzbudzenie zamieszek. Nie był to uprzejmy i sympatyczny komunikat na stronie internetowej, ale środek konieczny o tym że Reis został wyrzucony. I doszli do porządku dziennego.

Z nieprzyjemnych rzeczy robią się trwałe kłopoty. Drużyna gra, więc nie przejmują się polityką.
W niedziele prawdopodobnie PSV stało się mistrzem kraju.

Autor: CHRIS VAN NIJNATTEN
Źródło: AD SportwereldSkomentuj to na forum            

      Dodał:
[Skomentuj na forum] [wróć do newsów]

Powered by PsNews

28.09.14 PSV przegrywa z Heerenveen 1-0
28.09.14 Media typują jedenastkę na Heerenveen.
28.09.14 Jorrit Hendrix uspakaja grę.
28.09.14 Heerenveen vs PSV na Lajfy
26.09.14 Hiljemark będzie leczył uraz przez cztery miesiące.
26.09.14 Boczni obrońcy dali PSV awans w PH
22.09.14 PSV rozłożyło na łopatki Cambuur.
18.09.14 PSV - Estoril Praia na LAJFY
02.09.14 Co się zdarzyło w Eindhoven? Skrót.
30.08.14 PSV vs Vitesse na LAJFY