Arsenal i Wigan zainteresowane Salcido?

Piłkarz PSV Eindhoven, Carlos Salcido przyznał się, że chciałby przenieść się do Premier League. Imponujący meksykański obrońca przebywa obecnie w ojczyźnie gdyż sezon w Holandii dla mistrzowskiej drużyny PSV dobiegł końca. Salcido w ciągu ostatnich miesięcy przyciągnął sporo uwagi przede wszystkim klubów z Hiszpanii. Mocno zainteresowane sprowadzeniem jego są Atletico Madryt, Sevilla oraz Valencia.Podobno Arsenal i Wigan są zainteresowane sprowadzeniem defensora do Anglii, Salcido przyznał się, że dowiedział się zainteresowaniu tych klubów.”Są jakieś pogłoski” – powiedział Radiu Comunicador. „Prawda jest taka że to nie zainteresowanie, lecz tylko pogłoski. W tej chwili jestem na wakacjach i odpoczywam. Moi agenci są odpowiedzialni za jakiekolwiek negocjacje, muszę zaczekać na ich ruchy by otrzymać prawdziwą informacje” – zakończył Salcido.
PAOK – PSV 2-1 Wczoraj podopieczni Sefa Vergoossena przegrali w towarzyskim spotkaniu z dziewiątą drużyną ligi greckiej – PAOKiem Saloniki na wyjeździe. Pierwszą bramkę strzelili Boeren, którzy grali w nieco uszczuplonym składzie – zabrakło m.in. Salcido, Gomesa, Alcidesa, Kromkampa. Padła ona dopiero w 68.minucie po strzale Zeefuika. 6 minut później Cassio Ramos został wyrzucony z boiska za faul w polu karnym. Po minucie było więc już 1-1 za sprawą Hristodoulopoulosa, który celnie trafił jedenastkę. Grając w dziesiątkę nie strzeliliśmy więcej bramek. Za to nasi rywale na 10 minut przed końcowym gwizdkiem zdobyli zwycięskiego gola; 2-1 dzięki Lakisowi.Stadion: Toumba Stadion, Saloniki.Widzów: 6.500.Bramki: (68) Zeefuik 0-1; (75, k.) Hristodoulopoulos 1-1; (80) Lakis 2-1.Czerwona kartka: (74) Cássio Ramos (PSV).Skład PSV:Roorda (46, Cássio Ramos), Fagner, Addo, Marcellis (65, Van Eijden), Zonneveld, Simons (70, Van der Leegte), Aissati, Bakkal, Dzsudzsák (74, Roorda), Koevermans (67, Zeefuik) i Lazovic.
Sukcesy byłych Boeren Trzej byli piłkarze zdobyli w ten weekend tytuły mistrzowskie z ich obecnymi klubami. FC Bayern Monachium Marka van Bommela zapewniło sobie 21. czempionat w Bundeslidze po wczorajszym bezbramkowym remisie z Wolfsburgiem. Real Madryt z napastnikami Arjenem Robbenem i Ruudem van Nistelrooyem tryumfowali w Primera Division. Jan Vennegoor of Hesselink wciąż ma szansę na wygranie ligi szkockiej z Celtikiem.Bayern Monachium podtrzymał reputację Rekordmeistra. Na 3 kolejki przed końcem sezonu mają 10 punktów przewagi nad drugim w tabeli Werderem. Bawarczycy mieli solidną defensywę. 16 razy ich bramkarz notował czyste konto. To trzecie zwycięstwo Marka van Bommela z klubem w ciągu czterech lat, a szósty w karierze włącznie z tryumfem z PSV w Eredivisie oraz dwukrotnie z Barcą w lidze hiszpańskiej.Z kolei Real Madryt wygrał z Osasuną, strzelając dwa gole w późnej fazie spotkania, grając w dziesiątkę (czerwoną kartkę dostał Fabio Cannavaro) i zapewnił sobie prymat w Hiszpanii w tym sezonie. Jedną z bramek zdobył były snajper PSV Arjen Robben. Zatem Królewscy mogą podejść do środowego pojedynku z Barcą w pełni zrelaksowani. Van Nistelrooy przez kilka ostatnich spotkać nie grał z powodu kontuzji, a potyczkę w Pampelunie zaczął z ławki rezerwowych. Ruud odegrał kluczową rolę w zdobyciu tytułu strzelając 12 goli w 21 meczach. Robben zagrał w 20 meczach i zdobył 4 trafienia.
Piąta porażka Jong PSV z rzędu Wczoraj Jong PSV przegrało po raz piąty z rzędu. Po zwycięstwie w Pucharze KNVB dla drużyn rezerwowych w Waalwijk w zeszłym tygodniu, Anton Jansen i jego zespół ulegli u siebie Jong ADO Den Haag 1-2. Jedynego gola dla rezerw Boeren zdobył Olivier ter Horst.Gospodarze grali bez kilku czołowych zawodników, którzy wyjechali z pierwszą drużyną do Grecji, przegrywali po dziewięciu minutach 1-0, gdy Frank van Hiel otworzył wynik. Po 10 minutach wyrównał Ter Horst. Zanosiło się na remis, ale zagrożone spadkiem Jong ADO zgarnęło całe 3 punkty. Arbiter wskazał na jedenasty metr; karny został obroniony przez Rico Kogeldansa, ale dobitka sprawiła, że mieliśmy 1-2.Jong PSV zajmuje trzecią lokatę w tabeli. Mają jeszcze 2 mecze do rozegrania. 13 mają zagrają w Alkmaar z AZ, a 6 dni później mają nadzieję zakończyć udanie sezon spotkaniem z Vitesse u siebie. Po zwycięstwie 2-1 nad Spartą Rotterdam Jong Twente wygrało ligę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.