Bramki z Meczu

Z kolejną dostawą bramek przybył do nas, nasz kolega z Holandii phoolie84 który dostarczył nam bramki z meczu z Ajaksem.Przypomnijmy że dzisiaj PSV Eindhoven wygrało 2-0 na wyjeździe z Ajaksem Amsterdam.Ajax 0 – 2 PSV(41′) 0 – 1 – Dzsudzsak Zobacz(73′) 0 – 2 – Bakkal Zobacz
PSV.com.pl Ocenia! Nasz Serwis publikuje swoje oceny po wczorajszym meczu. Ocenę 8 w naszym zespole otrzymał Danko Lazovic.Według nas w meczu z Ajaksem Amsterdam najsłabiej zagrał Edison Mendez i otrzymał notę 7.Heurelho Gomes – 8Eduardo Alcides – 8Jan Kromkamp – 8Carlos Salcido – 7Dirk Marcellis – 7Edison Mendez – 7Timmy Simons – 8Balazs Dzsudzsak – 7Otman Bakkal – 7Danko Lazovic – 8Jefferson Farfan – 7——————————-Jason Culina – brak ocenyDanny Koevermans – 7źródło: Własne 1201783969 9 edison11.png
Vergoossen po Meczu PSV pokazał doświadczenie i dojrzałość boiskową zasłużenie wygrywając 2-0 z Ajaksem na Amsterdam Arena, ale Sef Vergoossen ostudził szczęśliwe opinie fanatyków ”The Boeren” mówiąc że sezon jest długi i wszystko może się zdarzyć. Trener PSV powiedział na pomeczowej konferencji że Ajax miał wystarczająco okazji by wyrównać.“Nasz plan na początek to było powstrzymanie Ajaksu, ale nie broniliśmy się zbyt głęboko” – rozpoczął Vergoossen.“Gdy trwała pierwsza połowa wzięliśmy obronę Ajaksu w pressing i czuliśmy że możemy zdobyć bramkę. My byliśmy szczęśliwi kiedy Ajax marnował dobre okazje by doprowadzić do remisu. Wybuchneliśmy szczęściem kiedy Bakkal zdobył drugą bramkę dla PSV.”
Ajax – PSV 0-2 PSV jest wielkim zwycięzcą wczorajszego dnia. Dzsudzsak i Bakkal zdobyli po bramce dla mistrzów Holandii i dzięki temu zespół pokonał w meczu na szczycie Ajax na Amsterdam ArenA. Z kolei Feyenoord zremisował 2-2 z AZ na De Kuip. Boeren zwiększyli zatem swą przewagę nad tymi klubami do ośmiu punktów.PSV ciężko pracowało i wykazało dojrzałość grając techniczną, dobrą piłkę. Sef Vergoossen wyzwolił ducha walki i od kiedy objął drużynę, ta zaczęła prezentować determinację do wygrywania.

po bramce

8 punktów dzieli PSV od Feyenoordu i Ajaksu, przeciwko którym Boeren wygrali ostatnie mecze wyjazdowe. Kolejna potyczka czeka ekipę z Eindhoven przeciwko AZ w sobotę w Alkmaar. Z kolei albo Portowcy, albo Joden stracą punkty, ponieważ grają właśnie między sobą w niedzielę w stolicy Holandii.Mendez i Bakkal powrócili do składu zamiast Afellaya, który pauzował za kartki, a Culina usiadł na ławce.Suarez miał pierwszą sytuację, ale podkręcona przez niego piłka minęła bramkę. Pierwsza połowa była dość wyrównana. Goście mieli dwie świetne okazje do wyjścia na prowadzenie.

po bramce

Najpierw Farfan stanął przed szansą, ale niesłusznie odgwizdano spalonego, a Kromkamp został uprzedzony przez Stekelenburga. Lazovic dostał kontrowersyjną żółtą kartkę za faul na bramkarzu, który przewrócił się mimo, że Serb go nie dotknął. PSV wyszło na prowadzenie w odpowiednim momencie – 5 minut przed przerwą. Lazovic obsłużył Farfana podaniem piętą. Peruwiański napastnik posłał piłkę do Dzsudzsaka, który strzałem z 19 metrów pokonał Stekelenbugra. To trzeci gol Węgra w piątym występie w nowym klubie.Lazovic został zdjęty z boiska 10 minut po przerwie, gdyż narzekał na problemy z kolanem. Na jego miejsce na placu gry pojawił się Koevermans, najlepszy strzelec PSV. Gospodarze walczyli o wyrówanie.

po bramce

Groźnie pod bramką Gomesa było dwukrotnie, gdy Klaas Jan Huntelaar uderzył piłkę tak, że ta wpadła golkiperowi prosto w ręce. Potem zaś brazylijski bramkarz pokonał Suareza w sytuacji jeden na jeden. Boeren podwoili prowadzenie w 73. minucie, gdy Farfan dośrodkował w pole karne do Koevermansa, ten odegrał do Bakkala, który trafił wprost do siatki; 0-2.

po bramce

PSV utrzymało korzystny rezultat do końca. Davids powinien być usunięty z boiska za faul na Farfanie. Przewinienie to nie zostało odgwizdane. Sprawiedliwości stało się jednak zadość, bo za wślizg obiema nogami w Mendeza Holender został ukarany czerwoną kartką w końcowych momentach meczu. Wszystko dobre, co się dobrze kończy. PSV opuszcza Amsterdam z trzema punktami.

po bramce

Ajax Amsterdam 0 – 2 PSV Eindhoven41′ 0-1 Balazs Dzsudzsak73′ 0-2 Otman Bakkal

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.