Brechet oficjalnie w PSV!

Jeremie Brechet podpisał trzyletni kontrakt z PSV. 28-letni obrońca dołączy do PSV z francuskiego Sochaux. Brechet w swojej karierze grywał w Real Sociedad, Inter Mediolan czy później w Olympique Lyon. Obrońca dzień wcześniej uzupełnił badania.Urodzony 14 sierpnia 1979 w Lyonie, Brechet grał dla Olympique Lyon pięć sezonów. Wygrał ze swoim pierwszym klubem dwa mistrzostwa kraju, następnie przeszedł do Interu i Realu Sociedad. Po nieudanej karierze we Włoszech i Hiszpanii Brechet wrócił do ojczystego kraju gdzie grał w FC Sochaux przez dwa sezony, był pewnym punktem obrony która wygrała Puchar Francji. Brechet jest wszechstronnym zawodnikiem, potrafi grać zarówno na lewej stronie jak i w środku obrony, w swoich poprzednich klubach próbował swoich sił także w pomocy.
Sturing odchodzi do Vitesse Edward Sturing ponownie będzie pracował z zespołem Vitesse Arnhem przez najbliższe 3 lata. Tym razem jednak na stanowisku asystenta Hansa Westerhofa. Kiedyś Sturing był trenerem Nadreńczyków. W latach 2006-2008 pracował w PSV. Był szefem szkolenia młodzieży. Z kolei w Arnhem był szkoleniowcem przez pięć lat zanim przybył do Eindhoven.
Gomes zostanie ? W ostatnich dniach miało miejsce spotkanie na linii zarząd PSV – Renato Gaucho (pełnomocnik Gomesa). Huub Stevens, nowy selekcjoner Boeren chce za wszelką cenę zatrzymać go na Stadionie Philipsa.Jakiś czas temu brazylijski bramkarz stwierdził, że nie może dłużej pracować z Janem Rekerem. Jednak Stevens stwierdził, że po ostatniej rozmowie z dyrektorem generalnym nabrał nadziei na pozostanie Gomesa w Eindhoven.
Oranje po raz trzeci Reprezentacja Holandii pokonała w ostatnim meczu fazy grupowej reprezentację Rumunii, i tym samym zakończyła grę w fazie grupowej Mistrzostw Europy. Znajdująca się w grupie C, tzw. grupie śmierci Holandia wygrała wszystkie trzy mecze, pokonując Włochów, Francuzów i Rumunów. „Pomarańczowi” awansowali do ćwierćfinału z pierwszego miejsca, zbierając komplet punktów, strzelając dziewięć bramek, tracąc zaledwie jedną.Mecz ten dla Holendrów był traktowany ulgowo. Na boisko wybiegł rezerwowy skład. Wśród zawodników, którzy wybiegli od pierwszej minuty na murawę w poprzednich dwóch meczach można wyróżnić Arjena Robbena i Orlando Engelaara. Pozostali piłkarze wychodzili na boisko z ławki rezerwowych lub nie wychodzili wcale.Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0. Jednakże na początku spotkania Holendrzy mieli problemy z przedostaniem się pod pole karne Rumunów. Gole zdobyte zostały dopiero w drugiej części gry, a ich autorami zostali Klaas Jan Huntelaar w 54. minucie i Robin van Persie w 87. minucie gry.W meczu zagrał pełne 90 minut Ibrahim Afellay, pomocnik Boeren, jedyny wybraniec van Bastena z pośród Mistrza Holandii. Od pierwszej minuty zagrało także dwóch byłych piłkarzy PSV – Arjen Robben oraz Wilfred Bouma. Na boisko również wbiegł później były Rood-Witten, gracz Celtic Glasgow – Jan Vennegoor of Hesselink.
Isaksson na celowniku PSV Szwedzki bramkarz Andreas Isaksson przyznał, że wciąż nie wie, gdzie będzie grał w przyszłym sezonie.26-letni golkiper stracił miejsce w podstawowej jedenastce Manchesteru City w zeszłym sezonie na rzecz Joe’go Harta i spędził większą część sezonu na ławce, występując w zaledwie pięciu spotkaniach.Chociaż Sven Goran Eriksson został zastąpiony przez Marka Hughesa na stanowisku trenera, to mało prawdopodobne, by Hughes dokonywał roszad na pozycji bramkarza, szczególnie zważywszy na to, że Hart utrzymuje dobrą dyspozycję i ostatnio przebił się do kadry narodowej Anglii.Isaksson zagrał we wszystkich trzech meczach reprezentacji Szwecji na EURO, a taki golkiper na pewno nie chce spędzać kolejnego sezonu oglądając mecze z ławki.Według „Manchester Evening News” kilka klubów jest zainteresowanych pozyskaniem Szweda. Są to m.in. Fulham, Atletico Madryt, PSV Eindhoven i Galatasaray Stambuł.Pomimo tych doniesień Isaksson przyznał, że jeszcze żaden klub nie wyszedł z ofertą.„Nic takiego nie słyszałem”, powiedział zanim dodał: „Zobaczymy, co się stanie.”Bramkarz nie może narzekać na brak zainteresowania. Jest doświadczony. 57 razy reprezentował Trzy Korony, a zanim dołączył do obecnego klubu występował również w Rennes, Djurgarden i Trelleborgu.
Oranje za burtą Reprezentacja Holandii przegrała mecz ćwierćfinałowy z Rosją i tym samym odpadła z turnieju Euro 2008. Wynik meczu to 3-1.Prowadzona przez byłego trenera PSV Guusa Hiddinka reprezentacja Rosji pokonała faworyzowaną do zdobycia tytułu Holandię. Po 90 minutach był remis 1-1, jednak w dogrywce Rosjanie nie dali szans „Pomarańczowym”.Gole zdobyli kolejno: Roman Pawliuczenko (56 minuta), Ruud van Nistelrooy (86 minuta), Dimitrij Torbiński (114 minuta) i Andrij Arszawin (118 minuta).W meczu zagrał od 62 minuty Ibrahim Afellay, jedyny gracz w kadrze z drużyny Mistrza Holandii. Zmienił on Orlando Engelaara.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.