Flamengo ma pierwszeństwo

Jak informuje prezydent Flamengo – Márco Braga, jego drużyna dostała pierwszeństwo w sprawie transferu Ronaldo.Podobno, agent brazylijskiego napastnika miał powiedzieć reprezentantowi brazylijskiej drużyny że to właśnie ona ma największe szanse na pozyskanie El Fenomeno.”Rozmawialiśmy już z agentem Ronaldo, Fabiano Farah i dostaliśmy słowo, że nasz klub ma pierwszeństwo w pozyskaniu Ronaldo. Teraz czekamy na jego całkowite wyzdrowienie a następnie usiądziemy do rozmów w sprawie kontraktu.” – powiedział prezydent Fla – Márco Braga.Zainteresowanie napastnikiem jest ogromne, ale wśród faworytów do jego pozyskania podaje się brazylijskie Flamengo, PSV i włoski AC Milan który stawia piłkarzowi ultimatum: Chcesz wrócić? – Schudnij.
Kontuzje przed treningiem Jeszcze przed pierwszym treningiem okazuje się że nie wszyscy piłkarze będą gotowi na zbliżający się sezon.Bas Roorda przeszedł operacje przepukliny i przez najbliższe dwa miesiące nie będzie mógł trenować. Tak więc, bramkarzem numer dwa staje się, na ten czas, 21-letni Cassio Ramos, a numer trzy to bramkarz Jong PSV – Jeroen Zoet.To nie jedyna kontuzja w drużynie Huuba Stevensa. W maju, tego roku, Jan Kromkamp także przeszedł operacje, lecz kolana. Rehabilitacja kolana holenderskiego piłkarza będzie trwać dłużej niż wcześniej zapowiadano.Dziś drużyna PSV Eindhoven, rozpocznie przygotowania do sezonu 2008/09.
Po pierwszym treningu… Nowy trener PSV, Huub Stevens był po raz pierwszy odpowiedzialny za trening pierwszej drużyny. Piłkarze w dniu dzisiejszym, pojawili się bardzo liczną grupą na centrum treningowym, De Herdgang. Jak zawsze, wielu kibiców PSV pojawiło się, by zobaczyć pierwszy oficjalny trening mistrzowskiej drużyny.Huub Stevens, miał dzisiaj podczas szkolenia prawie całą drużynę. Nowi piłkarze – Nordin Amrabat, Jeremie Brechet, Andreas Isaksson, Reimond Manco, Erik Pieters i Francisco ‚Maza’ Rodriguez dołączyli do drużyny, oprócz piłkarzy do składu ale szkoleniowego dołączyło kilka osób. Nie zmieniają się pozycje Jana Woutersa i Dwighta Lodewegesa którzy są asystentami Stevensa oraz trenerów kondycyjnych: Luc’a van Agt’a, Hansa Segersa i Antona Cheutjensa, do sztabu szkoleniowego dołączyli trenerzy bramkarzy.Zobacz zdjęcia z treningu w naszej Galerii
Igrzyska bez Amrabata i Aissatiego Trener olimpijski reprezentacji Holandii, Foppe de Haan wycofał z kadry Nordina Marabata i Ismaila Aissatiego. Otman Bakkal, Dirk Marcellis i Erik Pieters zostali w kadrze która zgłosi się do Oisterwijk w niedziele.Nordin Amrabat, który dołączył do PSV z VVV-Venlo tego lata, został umieszczony na liście rezerwowej. „Decyzja De Haana pozwoli mi, w pełni skupić się na przygotowaniach.”
Mendez opuści przygotowania Podczas meczu reprezentacji Ekwadoru który odbył się miesiąc temu, Edison Mendez doznał wstrząsu mózgu. Według lekarzy piłkarz opuści miesiąc przygotowań z drużyną.TO bardzo zła wiadomość dla trenera mistrzów Holandii, Huuba Stevensa. W drużynie podczas przygotowań do sezonu zabraknie kilku podstawowych piłkarzy, m.in. Bakkala, Marcellisa, Pietersa, Lazovica. W dodatku w ciągu najbliższego miesiąca ma się rozwiazać sprawa Ismaila Aissatiego który chce odejść z ekipy Boeren.
Aissati odejdzie, ale nie do Ajaksu 19-letni pomocnik, który miał przedłużyć kontrakt do 2012 roku, rozpoczął przygotowania z mistrzami Eredivisie, ale już na pierwszym treningu otwarcie przyznał że chce odejść, by udowodnić swoją wartość.Prezes PSV Eindhoven, Frits Schuitema przyznał, że żaden klub nie zmieni myślenia Aissatiego. „Jeśli piłkarz nie chce grać dla twojego klubu, nie można reagować spontanicznie. Trzeba znaleźć odpowiednie rozwiązanie.”Ajax, wielbiciele zawodnika Jong Oranje z Marokańskimi korzeniami, próbowali skorzystać z sytuacji i zaproponować początkową ofertę, którą to kierownik techniczny PSV – Adrie van Kraaij odrzucił.”W zasadzie, nie możesz pozwolić twoim graczom do samodzielnych rozmów”, powiedział Reker dla Eindhovens Dagblad. Heerenveen było zainteresowane pozyskaniem Aissatiego kiedy ten w zamian za Pietersa miałby odejść do Utrechtu. Piłkarz mógłby grać także w Twente, gdzie grał na wypożyczeniu w sezonie 2006-07.Nowy trener Boeren, Huub Stevens powiedział że bardzo chciał żeby Aissati zmienić myślenie i pozostał w klubie. Ale mimo jego zaangażowania, nie zmienił zdania.Trochę później, młody zawodnik powiedział dla Sportweek „czas by odejść z PSV”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz