Informacje o transmisjach w TV znajdziesz na mecze.com

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/qbass2/domains/psv.com.pl/public_html/news/show.php on line 2
22.09.2014, 15:41 - PSV rozłożyło na łopatki Cambuur.

W Eindhoven, PSV podejmowało Cambuur w ramach 6 kolejki Eredivisie, Boeren wygrało to spotkanie 4-0. Był to drugi hitowy pojedynek kolejki, bowiem nikt nie mógł nie docenić klasowego pojedynku Ajaksu z Feyenoordem, które zakończyło się zwycięstwem drużyny z Amsterdamu 1-0.

Cambuur po 5 kolejkach holenderskiej ekstraklasy zajmowało 3 miejsce, mogło się wydawać, że ten mecz nie powinien być najłatwiejszy, w spotkaniu nie zagrał bowiem czołowy skrzydłowy PSV, Memphis Depay który zmaga się z kontuzją. W poprzednim spotkaniu jego miejsce wypełnił Jurgen Locadia, jednak tym razem trener Cocu dał szansę wiecznie siedzącemu na ławce Florianowi Jozefzoon.

Mecz od samego początku prowadzili gospodarze. W 21 minucie źle wyprowadzili piłkę od własnej bramki goście, efektem czego obrońca musiał ratować się faulem na De Jongu. Żółta kartka dla Lucada Bijkera, dokładnie za podobny faul ten zawodnik został przez arbitra wyrzucony z boiska, sędzia podyktował rzut wolny. Świetne dośrodkowanie w pole karne wykonał Adam Maher, piłka trafia na głowę De Jonga który pokonuje Nienhuisa, 1-0.

Tekst alternatywny

W 37 minucie meczu, Jozefzoon na skrzydle wycofuje piłkę do Willemsa, ten przebiegł z piłką dwa metry i oddał strzał z dalekiej odległości zdobywając bramkę. Bramkarz gości tak nieporadnie wyszedł przed własne pole że wstyd byłoby tego nie wykorzystać! 2-0.

W 75 minucie Jozefzoona zmienił Marcel Ritzmaier dla którego to wyjątkowe spotkanie, bowiem poprzedni sezon na wypożyczeniu grał właśnie w Cambuur.

Trzy minuty później, Maher dośrodkowuje z rzutu rożnego głęboko w pole karne, tam do piłki doszedł Jeffrey Bruma, który umieścił piłkę głową w siatce. 3-0.
W 80 minucie Narsingh minął jednego rywala i dośrodkował do Mahera, który strącił piłkę głową do bramki obok niezdarnie interweniującego Nienhuisa, 4-0.

PSV w obliczu zwycięstwa i gry rywali umacnia się w tabeli. Zwolle w Alkmaar przegrało 1-0 i wraz z Ajaksem do lidera z Eindhoven tracą oni trzy punkty. Natomiast Boeren za tydzień grają na wyjeździe z SC Heerenveen, a w czwartek spotkanie Pucharu Holandii z FC Utrecht.