Informacje o transmisjach w TV znajdziesz na mecze.com

26.09.2014, 11:49 - Boczni obrońcy dali PSV awans w PH

PSV odniosło łatwe zwycięstwo w pucharowym spotkaniu przeciwko FC Utrecht. Rood-Witten bardzo szybko przejęli inicjatywę w meczu i prowadzili 2-0.

Po dwóch minutach gospodarze już wygrywali. Niezręczna obrona dała możliwość Jetro Willemsowi. Drobną kiwką oszukał on obrońcę wszedł lekko w pole karne i oddał strzał na bramkę, 1-0.
PSV wróciło do strefy obronnej i próbowało wykorzystać kontrataki. W 18 minucie Arias podwyższył wynik, pędząc prawym skrzydłem minął obrońcę i skierował piłkę do bramki.

Tekst alternatywny

FC Utrecht stwarzało zagrożenie jednak brakowało im dobrego wykończenia, Remko Pasveer w tym meczu był zawsze na posterunku.

Dzięki temu zwycięstwu w jednomeczowej konfrontacji, Boeren awansowali do 3 rundy Pucharu Holandii.

PSV Eindhoven vs FC Utrecht 2:0
1-0 2' Jetro Willems
2-0 8' Santiago Arias