02.10.2014, 12:23 - Dynamo vs PSV. Sędziuje Polak.

Dynamo Moskwa bez Igora Denisowa i prawdopodobnie bez Valbueyny będzie musiało sobie poradzić w dzisiejszej konfrontacji z PSV Eindhoven. Na stadionie w Moskwie ma zasi±¶ć do siedmiu tysięcy widzów.

"Tak więc oba zespoły maj± problemy kadrowe. Z tego co wiem to w PSV zabraknie choćby Depaya i De Jonga. To klub z wielk± histori±, który zawsze walczy o tytuł mistrzowski w Holandii. Więc to będzie trudne spotkanie. Oba kluby rozpoczęły zmagania w grupie od zwycięstwa. Ten mecz będzie więc dużym wydarzeniem w naszej grupie", stwierdził szkoleniowiec Stanislav Cherchesov w ¶rodę po południu.

PSV do Moskwy udało się nadal bez Depaya, Schaarsa, De Jonga, Hiljemarka i Tamaty, Andres Guardado jest w grupie zawodników którzy wyjechali na ten mecz w 20-osobowej kadrze, jednak jak on sam stwierdził, ten mecz to dla niego za wcze¶nie by grać.
Kadra PSV: Zoet, Pasveer, Bertrams, Isimat, Rekik, Arias, Bruma, Maher, Wijnaldum, Narsingh, Jozefzoon, Willems, Locadia, Guardado, Brenet, Vloet, Ritzmaier, Leemans, Hendrix, Boljevic.PSV czeka ciężki mecz. "To trudne zadanie. My¶lę, że Dynamo Moskwa to najsilniejszy zespół w grupie. To nie będzie łatwy mecz, ale cieszę się, że możemy grać z takim rywalem", stwierdził Philip Cocu. W Moskwie graj± byli zawodnicy PSV, Balazs Dzsudzsak i Stanislav Manolev.

Tekst alternatywny

Polskim akcentem w meczu Dynamo Moskwa - PSV będzie czwórka sędziów. UEFA wyzwaczyła na arbitra głównego pana Marcina Borskiego. Na liniach pomagać będ± mu, Rafał Rostkowski oraz Marcin Boniek. Sędzi± technicznym ma być Krzysztof Mrymus.

Relacje tekstow± z meczu przeprowadzi serwis Lajfy.com. Serdecznie zapraszamy. PrzejdĽ do relacji tekstowej.Skomentuj to na forum            

      Dodał:
[Skomentuj na forum] [wróć do newsów]

Powered by PsNews

28.09.14 PSV przegrywa z Heerenveen 1-0
28.09.14 Media typuj± jedenastkę na Heerenveen.
28.09.14 Jorrit Hendrix uspakaja grę.
28.09.14 Heerenveen vs PSV na Lajfy
26.09.14 Hiljemark będzie leczył uraz przez cztery miesi±ce.
26.09.14 Boczni obrońcy dali PSV awans w PH
22.09.14 PSV rozłożyło na łopatki Cambuur.
18.09.14 PSV - Estoril Praia na LAJFY
02.09.14 Co się zdarzyło w Eindhoven? Skrót.
30.08.14 PSV vs Vitesse na LAJFY