Oficjalny sztab szkoleniowy!

PSV oficjalnie ogłosiło sztab szkoleniowy na sezon 2008/09. Huub Stevens zostanie pierwszym trenerem, jego asystentami będą Dwight Lodeweges i Jan Wouters, kiedy to Flavio Tenius i Hans Segers będą szkolić bramkarzy.Huub Stevens ogłosił że obecni asystenci Sefa Vergoossena będą pomagać i mu. Sam Vergoossen podpisał dwuletni kontrakt dzięki któremu także będzie pomagał nowemu trenerowi. Z kolei Jan Wouters przedłużył swoją umowę o kolejny rok. Wouters przyszedł do PSV dwa sezony temu by pomóc Ronaldowi Koemanowi.PSV wyznaczyło dwóch trenerów bramkarzy, którzy będą pracować w Eindhoven: Hans Segers i brazylijczyk Flavio Tenius. Oni nie będą pracować tylko dla drużyny ‚Rood-Witten’ ale także z młodzieżą która jest na najwyższym szczeblu w Holandii. Flavio Tenius próbował swoich sił już w PSV jako piłkarz, tym razem wraca jako trener bramkarzy. Pracował także w byłym klubie Heurelho Gomesa – Cruzeiro. W sztabie szkoleniowym pozostaną także Luc Agt i Luc Nilis (trenerzy kondycyjni) oraz Anton Janssen (szkoleniowiec juniorów PSV).
Skład na Mecz 11Gomes, Kromkamp, Marcellis, Salcido, Rajkovic, Simons, Bakkal, Afellay, Dzsudzsák, Farfán, Koevermans.
Bramki z Meczu Z kolejną dostawą bramek, tym razem są to gole z meczu przeciwko FC Groningen.Przypomnijmy że dzisiaj PSV Eindhoven wygrało na Philips Stadium z Groningen.PSV 3 – 0 FCG(32′) 1 – 0 Koevermans
Pewne zwycięstwo PSV PSV powróciło do wygrywania. Oni pokonali wczoraj na Philips Stadium 3-0 FC Groningen, tym samym wykonywali duży krok w stronę obrony mistrzostwa. Danny Koevermans zdobył w obu połowach po golu. Otman Bakkal który zaliczył fantastyczny występ także zdobył gola na początku drugiej połowy.PSV będzie bacznie przyglądać się pojedynkom Twente vs PSV i derbom Rotterdamu – Feyenoord vs Sparta. W następnym tygodniu PSV zagra z NEC, ale pierw kilku zawodników pojedzie na zgrupowanie swoich reprezentacji. PSV zagrał dzisiaj dobrze i w pełni zasłużyli na zwycięstwo. Oni byli przynajmniej o Klasę lepsi od Groningen i zostali wynagrodzeni trzema bramkami. Mistrzowie Holandii zmarnowali kilka lepszych sytuacji bramkowe, mimo to wczorajsza wygrana w Eindhoven przybliżyła PSV do obrony mistrzostwa.Ibrahim Afellay wrócił do podstawowej 11, kontuzjowanego Alcidesa na lewej stronie obrony zastąpił Serb – Slobodan Rajkovic.PSV dobrze zaczęło, już na samym początku na otwarcie wyniku mieli szanse Farfan, Afellay, Bakkal oraz Salcido. Drużyna Sefa Vergoossen wygrywała wszystkie piłki w rozgrywaniu, wywierając nacisk na obronę FC Groningen.Goście rzadko kontratakowali, jednym z takich ataków była główka Lovre. PSV prowadziło po półgodzinnej grze, wtedy Bakkal fantastycznie podał do Koevermansa, ten położył bramkarza i trafił do bramki, 1-0.PSV podwoiło wynik po przerwie. Bakkal wykonał piękny strzał i Van Loo musiał skapitulować po raz drugi, 2-0. Chwilę później Danny Koevermans zdobył bramkę lecz nie została ona zaliczona gdyż ‚Koef’ był na pozycji spalonej. W 79 minucie Ibrahima Afellay zastąpił Ismail Aissati. Czekając na trzecią bramkę PSV miało sporo akcji lecz bez skutku bramkowego. W 84 minucie meczu Timmy Simons podał do Koevermansa a ten z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce, 3-0. PSV wygrało zasłużenie bez wątpienia, ale zwycięstwo to zostało przyćmione kontuzją Jeffersona Farfana w ostatnich minutach meczu.PSV: Gomes – Kromkamp, Marcellis, Salcido, Rajkovic – Simons, Bakkal, Afellay (79′ Aissati), Dzsudzsák, Farfán – Koevermans.FCG: Van Loo – Kruiswijk, Stenman (66′ Cahais), De Roover, Sankoh – Metaj (63′ Matavz), Hiariej, Fledderus, Lovre – Powel, Kolder (76′ Krohne).
„Byliśmy nastawieni na wygrywanie” Sef Vergoossen pochwalił swą drużynę za postawę pełną ducha walki w meczu przeciwko FC Groningen. „Graliśmy trzecie spotkanie w ciągu ośmiu dni, ale wyglądało ono, jakbyśmy wrócili po trzytygodniowych wakacjach. Byliśmy nastawieni na wygrywanie”, powiedział trener na pomeczowej konferencji prasowej. Szkoleniowiec dodał, że kontuzja Farfana wygląda mniej groźnie niż przewidywano.Peruwiańczyk opuścił plac gry w końcowych momentach meczu po tym jak doznał urazu. Vergoossen został poinformowany przez lekarza klubowego, że kontuzja Farfana nie jest tak poważna, jak pierwotnie sądzono, ale jeszcze precyzyjnej diagnozy postawić nie można. Vergoossen docenił PSV, które zaczęło w świetnym stylu, za ducha walki i za zakończenie trudnego tygodnia wysokim „c”. „Motywowaliśmy naszych chłopaków. Wyglądało to, jakbyśmy rozgrywali spotkanie po trzytygodniowej przerwie. Zawodnicy zasługują na dobre imię za pokazanie świetnej pracy. Właściwie momentami byliśmy zbyt żądni strzelenia bramki i brakowało zakończenia akcji dobrym podaniem. Odczuliśmy ulgę po zdobyciu drugiego gola w najbardziej korzystnym momencie, tuż po wznowieniu. Zaś trzecia bramka dała nam punkty. Jesteśmy zadowoleni kończąc ciężki tydzień w takim stylu”, oznajmił Vergossen w pomieszczeniu dla prasy na Philips Stadium.Z kolei selekcjoner Groningen Ron Jans powiedział, że jego zespół był zmuszony stawić czoła rzeczywistości. „Porażka pozostawiła we mnie pustkę. Myśleliśmy, że możemy wywalczyć dobry rezultat, ale odeszliśmy z pustymi rękoma po tym, jak nie zdołaliśmy kontrolować zachowania w końcowych chwilach pierwszej części. Zaczęliśmy nieśmiało i często traciliśmy piłkę. Zaczęliśmy drugą część z dobrym nastawieniem, ale wkrótce przegrywaliśmy już 2-0.Nie mieliśmy dziś szans, co uważam za ośmieszające. Zabrakło nam umiejętności i sposobów na sprzeciwienie się”, wnioskuje Jans.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.