Relacja LIVE

Zapraszamy wszystkich czytelników naszego serwisu na Relacje LIVE z meczu w ramach spotkania ligi holenderskiej gdzie PSV Eindhoven na wyjeździe zagra przeciwko Vitesse Arnhem. Przypomnijmy że w pierwszym spotkaniu obu drużyn padł wynik 0-1 dla ‚Boeren’.Jutrzejszą Relacje LIVE poprowadzi Castet, od godziny 14:30.
Pele zastąpi Gomesa? Zarząd PSV Eindhoven pogodzony jest już chyba z odejściem Brazylijczyka, Heurelho Gomesa. Jego zastępcą może okazać się 25-letni francuz – Yohann Pele. Pele ma na swoim koncie 117 występów we francuskich rozgrywkach ligowych, jest wychowankiem Le Mans w którym obecnie gra.W tym sezonie francuz rozegrał 26 spotkań (2284 minut). Pele nie został powołany do żadnej ze swoich reprezentacji, w lutym tego roku był wymieniany jako potencjalny następca Paula Robinsona w bramce Tottenhamu Londyn.
Vitesse vs PSV w Internecie! Serwis Transmisje.net zaprasza wszystkich czytelników serwisu PSV.com.pl do obejrzenia dzisiejszego spotkania za pomocą internetu.Oto link za pomocą którego będą mogli Państwo obejrzeć to spotkanie. Tele 2 Voetbal [NL]:
Skład na mecz z Vitesse 11Gomes, Alcides, Marcellis, Salcido, Zonneveld, Simons, Méndez, Afellay, Dzsudzsák, Koevermans, Farfán.Ławka: Roorda, Väyrynen, Lazovic, Rajkovic, Aissati, Addo en Bakkal. 1208691904 10 afellay20.png
Boeren Kampioen !!! Wszystkie mecze ostatniej 34. kolejki Eredivisie sezonu 2007/2008 rozpoczęły się dzisiaj o godz. 14.30. Najważniejszą informacją dnia dzisiejszego jest zdobycia mistrzostwa przez PSV. To już 21. tryumf w historii w krajowych rozgrywkach tego zespołu. Boeren pokonali w Arnhem na Gelredome Vitesse 0-1 po golu Lazovicia, który wszedł na boisko w II połowie spotkaniu, a w 46. minucie… zdobył zwycięskie trafienie. Wprawdzie gospodarze grali od 77. minuty w 10, gdyż czerwoną kartkę (za drugą żółtą) otrzymał Sanson, ale wynik się nie zmienił.Nic nie dała zatem Ajaksowi wysoka wygrana u siebie z Heraclesem. Dla Joden w pierwszej połowie trafiali Suarez, Perez i Huntelaar (król strzelców z 33 bramkami), a w drugiej połowie dla gości Klavan i ponownie Perez. Swojego gola dorzucił także Heitinga. Amsterdamczycy muszą się zadowolić zatem wicemistrzostwem.Na każdym z pozostałych stadionów również padały bramki. Największą chyba niespodzianką jest porażka Bredy na własnym boisku z NEC. Gospodarze zdobyli gola pierwsi, gdy piłkę do siatki wpakował Amoah w 27. minucie. 4 minuty później było już 1-1 za sprawą Lensa. W drugiej odsłonie strzelali Van Beukering, a na 3 minuty przed końcem wynik ustalił Lens, zdobywając drugiego gola. Mimo porażki NAC zajęło 3. pozycję.Nie zawiodło Heerenveen. Fryzowie łatwo ograli Excelsior, który tym samym spadł z ligi. W przyszłym sezonie zamiast Rotterdamczyków zagra więc ekipa z Volendam. Na Abe Lenstra już w 7. minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale Sibona. Bramkę do szatni zdobył Sulejmani. Po przerwie różnica goli powiększyła się do trzech dzięki Bandjarowi… z Exclesioru, który umieścił piłkę we własnej bramce. Dzieła zniszczenia dopełnili Sibon i Geert Arend Roorda.W pojedynku dwóch beniaminków górą okazali się gracze Venlo, którzy na De Koel pokonali przyjezdnych z Doetinchem. Pierwszy bramkę strzelił piłkarz Graafschap, Volmer. Był to jednak samobójczy gol. Prowadzenie podwoił Nordin Amrabat, który rozegrał ostatni mecz w Venlo bowiem przenosi się na Stadion Philipsa, a wynik ustalił Ofrany. Obie drużyny zagrają w barażach.AZ Alkmaar skromnie wygrało ze Spartą dzięki El Hamdaoui’emu, który wpakował piłkę w 14. minucie do siatki gości.Na De Kuip Portowcy poradzili sobie z Rodą. Bramki padały jednak tylko w drugiej połowie. Najpierw uderzył De Bruins. Od 64. minuty goście z Kerkrade grali w dziesiątkę. De Kameraden wykorzystali to aplikując im kolejne dwie gole – Sahin i Mols.W Utrechcie również górą byli gospodarze. Tuż po przerwie zwycięskiego gola zdobył Pieters i przyjezdni z Euroborgu odchodzili o dziwo bez punktu.Twente wygrało u siebie z Willem II po dwóch golach Hersi’ego.
PSV.com.pl Ocenia! Nasz Serwis publikuje swoje oceny po dzisiejszym meczu. Ocenę 8 w naszym zespole otrzymał Danko Lazovic.Według nas w meczu z Vitesse Arnhem najsłabiej zagrał Danny Koevermans i otrzymał notę 6.Heurelho Gomes – 7Eduardo Alcides – 7Dirk Marcellis – 7Carlos Salcido – 8Mike Zonneveld – 7Jefferson Farfan – 7Timmy Simons – 8Ibrahim Afellay – 8Edison Mendez – 7Danny Koevermans – 6————-Slobodan Rajkovic – 6Otman Bakkal – brak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.