Skład na Mecz 11:

Skład na Mecz 11:Gomes, Alcides, Marcellis, Salcido, Zonneveld, Méndez, Simons, Bakkal, Afellay, Dzsudzsák, Lazovic.Ławka: Roorda, Rajkovic, Fagner, Culina, Aissati, Farfán, Koevermans. 1203621850 9 edison11.png
Powrót Cocu ?! Prawdopodobnie już latem zobaczymy Philipa Cocu ponownie na Philips Stadium. Tym razem były pomocnik będzie on pełnił rolę asystenta Huuba Stevensa. Były reprezentant Oranje gra dla arabskiego Al Jazeera.Wśród potencjalnych partnerów na ławce Stevensa wymienia się również obecnego szkoleniowca Ajaksu Adriego Kostera – w przeszłości także piłkarza PSV.
PSV.com.pl Ocenia! Nasz Serwis publikuje swoje oceny po dzisiejszym meczu. Ocenę 8 w naszym zespole otrzymał Ibrahim Afellay.Według nas w meczu z Helsingborgs najsłabiej zagrał Danny Koevermans i otrzymał notę 6.Heurelho Gomes – 7Eduardo Alcides – 7Carlos Salcido – 8Mike Zonneveld – 7Dirk Marcellis – 7Ibrahim Afellay – 8Edison Mendez – 7Timmy Simons – 7Otman Bakkal – 7Balazs Dzsudzsak – 6Danko Lazovic – 7——————————-Slobodan Rajković – 7Ismail Aissati – 7
Zespół ciężko pracował… Trener PSV Sef Vergoossen powiedział na pomeczowej konferencji prasowej, że zespół ciężko pracował i wygrał dla siebie. „Nie przyjechaliśmy tu tylko po to, by bronić korzystnego wyniku 2-0, ale muszę przyznać, że byliśmy cofnięci wgłąb defensywy na długie momenty pierwszej połowy, co było trochę ośmieszające”, oznajmił Vergoossen.„Możliwe, że byliśmy zbyt pewni siebie i nie stworzyliśmy dużo miejsca.” Szkoleniowiec powiedział reprezentantom mediów, że jeszcze nie skupiał się na wizji spotkania przeciwko Tottenhamowi w 1/8 finału. „Mają świetną reputację, więc grać przeciwko nim jest dobre dla piłkarzy, klubu i holenderskiego futbolu.”Selekcjoner Helsinborgs Bo Nilsson stwierdził, że PSV zasłużyło na zwycięstwo w dwumeczu. „Jednak nie pokazaliśmy, że jesteśmy dobrą drużyną i stwarzaliśmy niewiele szans.” Dziś rano Boeren wrócili do Eindhoven, gdzie o 13.30 wezmą udział w treningu.
W 1/8 z Tottenhamem! Przez pierwszą połowę PSV było wycofane do strefy defensywnej, ale po drugiej połowie do bramki Helsingborgu IF strzelali najpierw Bakkal, później Lazovic.Dzięki wygranej 1-2, nad Szwedzką drużyną mistrzowie Holandii zarezerwowali sobie miejsce w 1/8 finału Puchar UEFA.PSV mogło oczekiwać na szybką bramkę, ale zagrali kiepsko w pierwszych 45 minutach. Jednak dwie minuty po drugiej połowie drużyna zagrała swoje i była pewna awansu.Tottenhamowi Hotspur wystarczył remis 1-1 z pogromcą Ajaksu w Lidze Mistrzów – Slavią Praga. po bramceDo pierwszej 11 wrócił Edison Mendez który wspomagał Dirka Marcellisa grającego na prawej flance obrony. Skulason miał dobrą okazję na zdobycie bramki ale dobra gra obronna PSV nie pozwalała przeciwnikom na zbyt wiele. Lazovic także miał dobrą sytuacje, ale uderzył nad bramką.Larsson tego wieczoru miał więcej okazji niż przed tygodniem, jednak nie zdołał strzelił bramki po stracie przez PSV piłki.po bramcePSV dobrze zagrał prostopadłą piłkę, na lewej flance świetnie znalazł się Mike Zonneveld skąd podał do Bakkala a ten nie miał problemów z wbiciem do bramki piłki, 0-1.W tym momencie PSV mogło bronić wyniku a gospodarze potrzebowali czterech bramek by awansować. Goście podwoili wynik w 65 minucie meczu kiedy Otman Bakkal zaliczył podał do Lazovica, 0-2. Sef Vergoosen zrobił kilka zmian w miejsce Lazovica wbiegł Koevermans a za Afellaya wbiegł powracający do składu Aissati (w tym sezonie w Eredivisie rozegrał 603 minuty w ciągu 13 meczów). Jeszcze później na boisko wszedł Slobodan Rajković który zastąpił Węgra – Dzsudzsaka.W 81 minucie meczu honorową bramkę strzelił Leandro Castan.PSV zawita do Londynu 6 marca kiedy to rozegrają spotkanie z Tottenham Hotspur. HIF 1 – 2 PSV47′ Bakkal 0-165′ Lazovic 0-281′ Castan 1-2
Skład na Mecz 11Gomes, Kromkamp, Marcellis, Salcido, Alcides, Simons, Bakkal, Afellay, Dzsudzsák, Farfán, Lazovic.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.