Vergoossen martwi się Gomesem

Chociaż Sef Vergoossen był usatysfakcjonowany remisem 1-1 z Fiorentiną, to jednak niezwykle martwił się stanem zdrowia Gomesa, który musiał zejść z boiska z powodu kontuzji.Jeden z najlepszych bramkarzy świata, reprezentant Brazylii jest graczem PSV, ale jego trener nie potrafił nic powiedzieć na temat, jak groźna jest kontuzja golkipera.„To niemal niemożliwe, by cokolwiek teraz powiedzieć”, powiedział dziennikarzom na pomeczowej konferencji prasowej. „Będziemy wiedzieć dokładnie w piątek rano, gdy tylko przejdzie badania szpitalne, które pozwolą dać dokładną diagnozę”, powiedział Vergoossen.60-letni szkoleniowiec pochwalił występ doświadczonego bramkarza Roordy, który zmienił Gomesa już po godzinie gry i nie pozwolił Włochom na zdobycie bramki do końca meczu w swym klubowym debiucie! Vergoossen jeszcze bardziej był zadowolony z rezultatu.Mistrzowie Holandii mogą również zaliczyć się do szczęśliwych, jako że Danny Koevermans strzelił bardzo ważnego wyrównującego gola, kiedy… Danko Lazovic już stał przy linii bocznej by go zmienić.„Zmiana Danny’ego nie miała nic wspólnego z jego postawą. Nie był zupełnie świeży, co spowodowane było urazem, ale i tak zaczął w wyjściowej jedenastce. Był zmęczony, a przed nami kolejny kluczowy mecz w niedzielę (z Heraclesem u siebie). Oczywiście mieliśmy Danko na ławce i powinniśmy mieć pożytek z jego umiejętności.”
Gomes będzie gotów na rewanż PSV Eindhoven otrzymało największe wsparcie przed rewanżowym meczem ćwierćfinału Pucharu UEFA przeciwko Fiorentinie, które odbędzie się w czwartek na Stadionie Philipsa, jako że Gomes będzie wtedy gotów do gry.Brazylijski bramkarz naciągnął mięsień udowy podczas pierwszego spotkania tej fazy Pucharu UEFA we Florencji sprawiając, że ważny remis został okupiony kontuzją jednego z najlepszych piłkarzy PSV w dodatku w najważniejszym momencie sezonu.„Bardzo się martwiłem, ponieważ ból był ogromny”, przyznał Gomes. „Ale na szczęście nic się nie stało i mogę kontynouwać grę w tym sezonie.”Gomes wciąż jest niepewny występu w jutrzejszym pojedynku przeciw Heraclesowi Almelo, ale powinien być gotów przynajmniej na potyczkę rewanżową z Fiorentiną.
PSV – Heracles w internecie! Serwis Transmisje.net zaprasza wszystkich czytelników serwisu PSV.com.pl do obejrzenia dzisiejszego spotkania za pomocą internetu.Oto kanały stacji oraz linki, za pomocą których będą mogli Państwo obejrzeć to spotkanie. PSV – Heracles 14:30Pake: Media Player || Media Player
Skład na Mecz 11Gomes, Kromkamp, Marcellis, Salcido, Rajkovic, Simons, Bakkal, Afellay, Dzsudzsák, Koevermans, Farfán.
PSV o krok od tytułu W meczu Rody z Nijmegen, który odbył się w piątek wygrali goście. W 32. minucie pierwszego gola dla NEC strzelił Van Beukering. Po dwóch minutach wyrzucony z boiska za ostry faul został Tiote, a przewagę liczebną wykorzystali przyjezdni i w 68. minucie Lens podwoił prowadzenie, którego były klub Andrzeja Niedzielana nie oddał już do końca.Nieoczekiwany początek miało spotkanie Willem II, walczącego o utrzymanie w lidze, z Heerenveen, aspirującego do gry w europejskich pucharach, ponieważ już w 2. minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale Boutahara. Po pół godzinie gry Fryzowie zdobyli 2 gole w ciągu dwóch minut. Najpierw z karnego wyrównał Pranjic, potem trafienie zaliczył Beerens. 20 minut po rozpoczęciu drugiej połowy potyczki swój dorobek bramkowy powiększył Poepon. wyrównując stan rywalizacji, ale górą byli ostatecznie przyjezdni, jako że po dziewięciu minutach wynik meczu ustalił Sibon.W spotkaniu Twente z Excelsiorem padła jedna bramka (Hersi), ale to wystarczyło by dać Tukkers 3 punkty.Jednostronny przebieg miało spotkanie Vitesse ze Spartą, gdyż wszystkie 3 gole zdobyli gospodarze. W pierwszej połowie brakło im skuteczności, zaś na drugą wyszła jakby zupełnie inna drużyna. Wynik otworzył w 58. minucie Junker, po 19 minutach podwoił go Janssen, a 3 minuty później mieliśmy 3-0 po uderzeniu Claudemira.Ciekawy przebieg miała potyczka Venlo z AZ. Już w trzeciej minucie gopodarze wyszli na prowadzenie po golu Oosta. 20 minut później wyrównał Ari. W drugiej połowie karnego na bramkę zamienił nie kto inny, jak Nordin Amrabat, który spędza ostatnie chwile z beniaminkiem, bo po sezonie przechodzi do PSV. Jednak już minutę później El Hamdaoui doprowadził do remisu, a 7 minut później jego drugi gol dał gościom z Alkmaar trzy oczka.W niedzielę niespodzianek nie było. Ajax pewnie pokonał Graafschap, a klasyczny hattrick zaliczył Huntelaar. Oprócz niego dla Joden bramkę zdobył Perez, a dla beniaminka Tarjarvi. Tylko w pierwszej połowie padały gole na Euroborgu, gdzie Groningen uległo gościom z Bredy. Trafiali Lovre dla gospodarzy oraz Ammi i Amoah dla Górników. Na De Kuip Feyenoord pokonał Utrecht po bramkach Bruinsa, Landzaata i Sahina. Dla gości strzelił George. PSV poradziło sobie na Stadionie Philipsa z Heraclesem dzięki golom Simonsa i Farfana. Boeren mają 5 punktów przewagi nad Ajaksem i mały krok dzieli ich od zdobycia 21. tytułu w historii.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.