Vergoossen rozczarowany

W sobotnie popołudnie piłkarze PSV udali się do swoich domów, po tym jak zostali poinformowani, że są zadecydował, iż z powodu strajku policji ich mecz z Ajaksem się nie odbędzie. Trener Boeren był rozczarowany, że spotkanie na szczycie zostało odwołane, a i kapitan Timmy Simons wyglądał na niezadowolonego.„Jesteśmy zawiedzeni, że niedzielny kluczowy mecz został przełożony. Nie mieliśmy wpływu na tę decyzję”, powiedział Vergoossen. Timmy Simons również nie mógł się z tym pogodzić. „Szkoda. Długo czekaliśmy na pojedynek z Ajaksem”. Vergoossen stwierdził, że jego zespół nie skorzysta na przełożeniu potyczki. „Uniemożliwiono nam uczynienie dużego kroku w kierunku zdobycia mistrzowskiego tytułu.”
Przedstawienie arbitra Matteo Simone Treofoloni został wyznaczony do poprowadzenia meczu 1/8 finału Pucharu UEFA pomiędzy PSV Eindhoven a Tottenham Hotspur. Pojedynek odbędzie się w środę na Stadionie Philipsa, a gospodarze będą bronić korzystnego rezultatu (wygraliśmy 1-0) wywiezionego z White Hart Lane.Włoski arbiter gościł już na Phlips Stadium. Wprawdzie nigdy nie w charakterze sędziego głównego, ale jako sędzia techniczny podczas spotkania PSV z Deportivo La Coruna w sezonie 2003/04, gdy Boeren wygrali 3-2.Treofoloni prowadził także potyczkę eliminacji Mś pomiędzy Holandią a Armenią w Eindhoven 20 marca 2005 roku. Wspomagać na liniach będą go w środowy wieczór rodacy Nicola Nicoletti i Renato Faverani.
Jong PSV w finale pucharu Jong PSV wywalczyło awans do finału pucharu dla drużyn rezerwowych po zwycięstwie 5-2 nad AZ wczoraj na De Herdgang. Po 90 minutach wynik wynosił 2-2, ale gospodarze pewnie wygrali po dogrywce, strzelając rywalom aż 3 bramki.Podczas gdy padał rzęsisty deszcz, Jong PSV, w składzie których wystąpili gracze pierwszej drużyny Rajkovic i Aissati, zaczęło świetnie. Już po 4 minutach Jonathan otworzył wynik. Nie minęło dziesięć minut od pierwszej bramki, a Zeefuik podwoił prowadzenie. W AZ wystąpili Waterman, Koenders, Donk, Matic, Jenner i Ari, którzy mają doświadczenie w występach w Eredivisie. W I lidze holenderskiej grali również Medunjanin i El-Hamdaoui, ale zaczęli spotkanie na ławce. Nelson zdobył kontaktowe trafienie przed przerwą. W drugiej połowie, goście rzucili się do ataku, by jak najszybciej wyrównać. Z kolei PSV stwarzało okazje, by zwiększyć różnicę goli. Gdy gospodarze już niemal wznosili ręce w geście tryumfu, Matic strzałem na długi słupek doprowadził do remisu i do wyłonienia zwycięzcy była potrzebna dogrywka. Jonathan umieścił piłkę w siatce w 104. minucie, a Voss i rezerwowy Hikspoors zapewnili drużynie awans do finału, w którym zmierzą się z zespołem, który wygra dzisiejszą potyczkę NEC Nijmegen – RKC Waalwijk. Tryumfator pucharu dla drużyn rezerwowych, którego poznamy 28. kwietnia, ma zapewniony udział w Pucharze KNVB (Puchar Holandii).PSV:Cássio Ramos, Van Berlo, Van Eijden, Ojo, Rajkovic, Achenteh (110, Neervoort), Zeefuik (97, Hikspoors), Wuytens, Jonathan, Aissati (62, Munz), Voss. AZ:Waterman, Koenders (60, Haddad), Donk, Gunnarsson, Salasiwa, Matic, Jenner, Narsingh, Ari, Nelson (76, Kolehmainen), De Rijp (70, El Hamdaoui). Bramki: (4) Jonathan 1-0; (13) Zeefuik 2-0; (30) Nelson 2-1; (90+2) Matic 2-2; (104) Jonathan 3-2; (109) Voss 4-2; (120) Hikspoors 5-2.
Trening PSV PSV trenowało za zamkniętymi drzwiami na Stadionie Philipsa przed jutrzejszym meczem rewanżowym 1/8 finału Pucharu UEFA przeciwko Tottenhamowi. Ibrahim Afellay wziął udział w sesji treningowej i jest gotowy, by jutro zagrać. Reprezentanci mediów śledzili przygotowania piłkarzy przez ostatnie 15 minut ćwiczeń.Trener Boeren Sef Vergoossen ma cały skład do dyspozycji. Kadra trenowała przez ponad godzinę na Philips Stadium. Eric Addo wczoraj ćwiczył z zespołem, ale dziś nie dołączył do kolegów klubowych. PSV będzie bronić rezultatu sprzed tygodnia, kiedy to pokonało na White Hart Lane Hotspur 1-0. Jutrzejszy mecz, którego stawką jest awans do ćwierćfinału rozpocznie się o 20.45.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.