Remis reprezentacji

Oranje zremisowali dziś u siebie z reprezentacją Danii 1-1. Ten mecz stanowił jeden z etapów przygotowawczych do największego europejskiego turnieju dla kadr narodowych, jakim są Mistrzostwa Europy, które odbędą się za dziewięć dni w Austrii i Szwajcarii i potrwają 23 dni.Najpierw gola w 29 minucie zdobył były napastnik Rood-Witten, obecny piłkarz Realu Madryt, Ruud van Nistelrooy. Potem remisowy wynik meczu ustalił Christian Poulsen w 56 minucie meczu.
Bakkal przedłużył umowę Otman Bakkal, wychowanek PSV przedłużył kontrakt z klubem o dwa kolejne lata. Poprzedni kontrakt wygasał w 2010 roku, po przedłużeniu Holender z marokańskimi korzeniami jest związany z klubem do 2012 roku.Bakkal jest wychowankiem PSV Eindhoven, ale nie grał jedynie w drużynie ze Stadionu Philipsa. Nabierał również doświadczenia ligowego w klubach FC Den Bosch oraz FC Twente.W ubiegłym sezonie Bakkal był podstawowym zawodnikiem Boeren, zagrał w 31 meczach i zdobył w nich osiem bramek.
Rodriguez podpisał kontrakt Po bardzo pomyślnych testach medycznych Francisco Rodriguez podpisał kontrakt z klubem Philipsa na 3 sezony. Dołączy on do składu od następnego sezonu. Wcześniej grał w Chivas de Guadalajara, z którego wcześniej przybył obrońca podstawowego składu Boeren, Carlos Salcido. Obaj obrońcy pochodzą z jednego kraju, jakim jest Meksyk.W piątek rano Francisco „Maza” Rodriguez przeszedł testy medyczne. Zakończył je bardzo pomyślnie i popołudniu udał się na Philips Stadium gdzie w obecności Jana Rekera i Huuba Stevensa podpisał umowę, która wiąże go z Rood-Witten na trzy następne lata. Następnie został przedstawiony prasie przez Rekera i Stevensa, a następnie zwiedził i poznał stadion.Gdy „Maza” został spytany o pierwsze wrażenia, odpowiedział: „Jestem zadowolony z mojego przejścia do PSV i oczekuje czasu, kiedy będę grał tutaj. To duży klub i jestem szczęśliwy, że tu przybyłem”.
PSV za tydzień na zjeździe ECA W przyszłym tygodniu w sobotę i niedzielę będzie miało miejsce pierwsze w historii zebranie przedstawicieli klubów tworzących ECA, organizację skupiającą 104 najmocniejsze kluby Starego Kontynentu. Przewodniczącym obrad będzie Karl-Heinz Rummenige, prezes Bayernu.Z Holandii trzy kluby mają prawo wysłać swoje delegacje na zjazd. O tym, kto może pojechać decydują rezultaty ostatnich pięciu lat. Dlatego też zjawią się tam działacze PSV, Ajaksu i AZ.W zależności od tego, jak silna jest liga, tyle klubów mieści ECA z danego kraju. Dlatego z Hiszpanii i Anglii mamy aż po pięciu reprezentantów w gronie 104 najlepszych.
Belgia grałą z Włochami. 90 minut Simonsa. Reprezentacja Belgii we wczorajszym towarzyskim meczu z Mistrzami świata – Włochami przegrała 3-1. W spotkaniu cały mecz rozegrał Timmy Simons który próbował być aktywny, a także obserwowany przez scoutów PSV bramkarz – Stijn Stijnen który niezbyt błyszczał na tle Buffona.
Maza zadowolony z przybycia do PSV Francisco Rodriguez oglądał w czwartek towarzyskie spotkanie na Philips Stadium pomiędzy Holandią a Danią, a dzień później był na boisku w obecności prasy. 26-latek nie może się doczekać występów dla PSV.Po pomyślnym przejściu testów medycznych i sfinalizowaniu kontraktu nowy nabytek klubu wziął udział w zwyczajowej sesji zdjęciowej na obiekcie, na którym przyjdzie mu już niebawem grać. Maza powiedział, że jest bardzo szczęśliwy z przejścia do Eindhoven. PSV.COM.PL„To wielki klub i czuję się zaszczycony grając tutaj. Oczywiście oczekuję więzi z moim rodakiem Carlosem Salcido, który z PSV zdobył dwa tytuły mistrza Eredivisie z rzędu. Ja także chcę tu wygrywać trofea. Byliśmy niedawno w kontakcie. Jestem pewien, że będzie on mnie wspierał przez pierwszych kilka miesięcy w Holandii”, oznajmił Maza, który swój pseudonim zawdzięcza nazwie miejscowości, w której się urodził – Mazatlan. Gdy spytano go, z jakim numerem na koszulce chciałby grać, żartobliwie stwierdził, że lubi koszulki z numerem 3., co oczywiście odnosiło się do jego meksykańskiego kolegi z nowego zespołu. Jeszcze nie zdecydowano, czy na jego trykocie będzie widniało nazwisko Rodriguez czy też ksywka Maza, ale sam zawodnik przyznał, że jest w świecie piłkarskim rozpoznawany po swoim przydomku.PSV.COM.PLPo sesji zdjęciowej, razem z Huubem Stevensem i Janem Rekerem, udzielił pierwszego w Holandii wywiadu, specjalnie dla PSV.TV. „Piłka jest tu grana na bardzo wysokim poziomie. Będę musiał przyzwyczaić się do innej kultury, a to wielkie wyzwanie. Jestem zachwycony, że podpisałem 3-letni kontrakt z PSV z opcją przedłużenia o kolejny sezon. Moje marzenie gry w LM w przyszłym sezonie właśnie się spełnia. Zrobię, co w mojej mocy, by zdobyć tu tytuł mistrza Holandii z PSV. Już rozmawiałem o tym z Carlosem. To wielki klub, który uczestniczy w rozgrywkach Champions League wraz z najlepszymi klubami w Europie.”PSV.COM.PLHuub Stevens pokazał Mazie szatnię Stadionu Philipsa. Meksykański defensor dodał, że zamierza uczyć się holenderskiego i angielskiego i oczekuje na następny sezon. „To fantastyczny stadion, gdzie wielu wielkich piłkarzy pokazywało swoje umiejętności. Jestem bardzo szczęśliwy, że tu jestem”, powiedział Rodriguez w piątkowe popołudnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz