Farfan

Farfan: „Jestem szczęśliwy, że gram dla PSV” Media spekulują, że Jefferson Farfan odejdzie z Eindhoven. Ostatnio łączono go z Fiorentiną. W związku z tym, że klauzula odejścia Peruwiańczyka wynosi 9 mln euro kilka klubów zapowiedziało, że obserwuje tego napastnika i są skłonni dać za 23-latka nawet powyżej 10 mln.Niedawno okazało się, że Viola poluje na podpis Farfana pod kontraktem. Jednak sam zawodnik powtarza, że jego zamiarem jest kontynuowanie odrzucania uwagi Fiorentiny „w zasadzie”, narzekając, że planuje on dokończyć umowę w PSV, a zostały mu 2 lata.W przeprowadzonym właśnie we Florencji wywiadzie dla De Telegraaf powiedział: „W zasadzie wypełnię kontrakt do końca (…) Jestem bardzo szczęśliwy, że teraz gram dla PSV.”Włosi zaczęli śledzić poczynania Peruwiańczyka rok temu, ale spotkali się z oporem zarówno klubu jak i samego piłkarza. Teraz Farfan nie wyklucza całkowicie zmiany barw.„Kontaktowałem się z nimi, ale nie chcę teraz opuszczać PSV”, mówi napastnik.„Wszystko zależy od tego, jak bardzo Fiorentina mnie chce, jak dużo chcą za mnie zapłacić i jak zapatruje się na to PSV”, dodał.„Klub musi się skontaktować z PSV i moim agentem.
Skład na Mecz 11Gomes – Kromkamp, Marcellis, Salcido Rajković – Mendez, Simons, Culina Afellay – Farfan, Koevermans.
Fiorentina – PSV w internecie! Serwis Transmisje.net zaprasza wszystkich czytelników serwisu PSV.com.pl do obejrzenia dzisiejszego spotkania za pomocą internetu.Oto kanały stacji oraz linki, za pomocą których będą mogli Państwo obejrzeć to spotkanie. AC Fiorentina- PSV 20:45
PSV.com.pl Ocenia! Nasz Serwis publikuje swoje oceny po dzisiejszym meczu. Ocenę 8 w naszym zespole otrzymał Bas Roorda.Według nas w meczu z Fiorentiną najsłabiej zagrał Timmy Simons i otrzymał notę 6.Heurelho Gomes – 7Slobodan Rajković – 8Carlos Salcido – 7Jan Kromkamp – 6Dirk Marcellis – 6Edison Mendez – 8Timmy Simons – 6 Jason Culina – 7Ibrahim Afellay – 7Jefferson Farfan – 7Danny Koevermans – 7——————————-Bas Roorda – 8Mika Vayrynen – bez oceny
Bramki z meczu Z kolejną dostawą bramek przybył do nas, nasz kolega z Holandii phoolie84 który dostarczył nam bramki z meczu z Fiorentiną.Przypomnijmy że wczoraj PSV Eindhoven zremisowało 1-1 na Artemio Franchi z Fiorentiną.Fiorentina 1 – 1 PSV(56′) 1 – 0 – Mutu
Fiorentina – PSV 1-1 PSV zrobiło duży krok w stronę awansu do półfinału Pucharu UEFA po obfitującym w emocje wczorajszym meczu z Fiorentiną, który odbył się we Florencji. Danny Koevermans zdobył bezcenną wyjazdową bramkę.Oba zespoły miały okazję do otwarcia wyniku w wyrównanej pierwszej połowie. PSV brakło pewności siebie w początkowej fazie spotkania, ale dzielnie walczyli, by wrócić do gry. Po przerwie pojedynek zaczął żywiej iskrzeć. Goście przegrywali 1-0 po dość szczęśliwym golu Mutu. Gomes musiał zostać zmieniony po tym, jak doznał rzekomo poważnej kontuzji, ale Danny Koevermans wyrównał w 63. minucie, zapisując na swoje konto bardzo cenne trafienie wyjazdowe, które zarazem otworzyło jego dorobek bramkowy w europejskich pucharach dla PSV. Drużyna Sefa Vergoossena wytrzymała osiem minut doliczonego czasu. Zespół przyleciał dziś rano do Eindhoven, czując ulgę, że wywiózł z Florencji korzystny remis 1-1. Rewanż zostanie rozegrany na Stadionie Philipsa w czwartek. Farfan w kolejnym meczu pucharowym nie zagra ze względu na wykluczenie za żółte kartki.PSV miało ten sam plan gry, który okazał się skuteczny w potyczce z Tottenhamem z Mendezem i Culiną wzmacniającymi drugą linię i Afellay’em na lewym skrzydle. Koevermans towarzyszył Farfanowi w ataku. Boeren mieli pierwszą znaczącą sytuację, gdy Danny celnie główkował, a piłka potem dotarła do Peruwiańczyka. Obie drużyny grały szybko futbol. PSV był dobrze zorganizowaną drużyną i próbował znaleźć przestrzeń w szykach orbonnych Fiorentiny. Mistrzowie Holandii byli w trudnej sytuacji przez następne 15 minut, kiedy to tracili piłki, ale Viola nie potrafiła postawić kropki nad „i”. Gomes wspaniale bronił, gdy Ujfalusi oddał celny strzał na bramkę po 30 minutach gry. Spotkanie było wyrównane, ale to PSV miało szczęście, gdy Pazzini główkował nad poprzeczką. Przyjezdni byli zmuszeni do głębokiej obrony podczas końcowych piętnastu minut pierwszej części i trudno było ruszyć im naprzód. Na 5 minut przed przerwą Culina świetnie obsłużył Koevermansa, ale ten posłał piłkę daleko od bramki.W drugiej części Afellay zainicjował groźny kontratak PSV, a Danny i Jason mieli okazje do otwarcia wyniku. Jednak dokonali tego gospodarze po błędzie obrony Boeren. Frey wybił piłkę tak mocno, że ta doleciała do bramki Gomesa, który miał kłopoty z jej wybiciem i szczęśliwie dotknął jej Mutu, który umieścił futbolówkę w siatce; 1-0.

PSV.COM.PL

Gorsze dopiero nadeszło. Brazylijski golkiper wybijając piłkę nabawił się urazu i musiał zostać zmieniony przez Roordę, dla którego to pierwszy oficjalny mecz w barwach Rood-Witten.

PSV.COM.PL

Szala szczęścia przechyliła się w stronę chłopaków z Eindhoven, którzy już po siedmiu minutach wyrównali. Afellay podał do Koevermasa, który strzałem z lewej nogi nie dał Freyowi żadnych szans. Fani Fiorentiny zaznaczali swoją obecność dopinigiem, podczas gdy Włosi atakowali w celu zdobycia zwycięskiej bramki. PSV było dobrze zorganizowane i w ostatnich 30 minutach gry udało im się utrzymać korzystny remis. Farfan dopuścił się bezmyślnego faulu i został ukarany żółtą kartką, ale ostatecznie Boeren schodzili z boiska z podniesionymi głowami.Bramki: 56’ Mutu 1-0; 63’ Koevermans 1-1.Kartki: Donadel (Fiorentina), Farfan (PSV).Składy: Fiorentina: Frey – Gamberini, Ujfalusi, Gobbi, Jorgensen – Kuzmanovic (67’ Donadel), Montolivo, Liverani (76’ Vieri) – Mutu, Pazzini, Santana (90’ Oswaldo).PSV: Gomes (61’ Roorda) – Marcellis, Kromkamp, Salcido, Rajkovic – Simons, Mendez, Farfan (90’ Vayrynen), Afellay, Culina – Koevermans (64’ Lazovic).

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.