Kezman w Holandii na kuracji

Mateja Kezman był w zeszłym tygodniu w Holandii. Serbski napastnik, który zdobył zadziwiającą liczbę 105 goli w 122 meczach ligowych w latach 2000 – 2004, odwiedził Amsterdam, by przyspieszyć program rehabilitacyjny.Piłkarz nie zagrał w dwóch meczach Fenerbahce przeciwko swojemu byłemu klubowi, gdyż zmagał się on z kontuzją kolana.Kezman jednak nie rozpacza, że nie zagrał w meczach przeciwko Boeren. „Tak właściwie, to nie chciałem grać przeciwko PSV”, powiedział PSV.TV. „Mam miłe wspomnienia związane z klubem, a strzelenie bramki przeciwko niemu mogłoby zszargać moją reputację w Eindhoven.”Mateja Kezman przeszedł do Chelsea latem 2004 roku i zaliczył okres gry w Atletico Madryt zanim trafił do Fenerbahce w 2006 roku.
Sturing odejdzie w lecie Dyrektor akademii, Edward Sturing potwierdził, że wraz z końcem sezonu opuści Philips Stadium. 44-letni Sturing zostawia PSV gdyż chce sam pracować jako trener główny.“PSV jest wielkim klubem, ale moim wyzwaniem jest opiekowanie się drużyną jako szkoleniowiec” – powiedział trener który otrzymał nagrodę za najlepszą szkółkę w Holandii.
Hit: Feyeynoord vs PSV Sef Vergoossen miał swoją pierwszą okazję by odpowiadać na pytania dziennikarzy, świetnie wykorzystał godzinny czas w którym mówił o meczu na Rotterdam Kuip z Feyenoordem Rotterdam. Nowy Trener PSV wyjaśnił, dlaczego piątkowy trening PSV odbył się za zamkniętymi drzwiami.“Wiem z doświadczenia że korzyścią jest trenowanie bez widowni, za zamkniętymi drzwiami. To jest bardzo złe dla prasy, ale myślę że skuteczne dla Nas.”“Przygotowaliśmy się mocno przez cały tydzień nie zwracając zbytnio uwagi na Feyeynoord. Dzisiaj rano wypróbowaliśmy kilka wariantów i uważam że jesteśmy świetnie przygotowaniu na jutrzejszy hit kolejki. Już powiedziałem piłkarzom kto zagra w jedenastce. To jest zawsze wyzwanie dla trenerów, by przygotować zespół na maksimum swoich umiejętności. Zrobimy świeży początek po stosunkowo krótkiej przerwie. Ustawiłem kilku piłkarzy w innej pozycji i myślę że zagrają lepiej niż zwykle. Jestem szczęśliwy że do zespołu dołączył Balazs Dzsudzsak który grywa na lewym skrzydle. On grał przyzwoicie w ostatnim meczu towarzyskim.”Dzsudzsak został powołany do 18 piłkarzy na Feyenoord, przynajmniej na ławce usiądzie m.in. Jan Kromkamp który wyleczył już kontuzje.“Nie powołałem do kadry piłkarzy którzy nie będą mogli zagrać całego meczu”, wśród tych piłkarzy znajduje się m.in. Manuel da Costa który według Vergoossena nie jest gotów na grę.Szkoleniowiec PSV podał graczom specjalne instrukcje taktyczne, podobno bardzo mocno poznał charaktery zawodników po meczu z Fortuną oraz obozie treningowym w Belgii, Genk. Mecz PSV z Feyenoordem w Rotterdamie rozpocznie się o godzinie 20:00, będzie będzie transmitować telewizja Polsat Sport Extra.Ostatnie 4 spotkania obu drużyn:23-09-2007 PSV – Feyenoord 4-026-12-2006 Feyenoord – PSV 1-117-09-2006 PSV – Feyenoord 2-112-04-2006 PSV – Feyenoord 1-1Przypuszczalna 11:
Skład na Mecz 11Gomes, Kromkamp, Marcellis, Salcido, Alcides, Simons, Afellay, Bakkal, Dzsudzsák, Farfán, Lazovic.
PSV.com.pl ocenia! Nasz Serwis publikuje swoje oceny po dzisiejszym meczu. Ocenę 9 w naszym zespole otrzymał Ibrahim Afellay.Według nas w meczu z Feyenoordem Rotterdam najsłabiej zagrał Danny Koevermans i otrzymał notę 6.Heurelho Gomes – 7Eduardo Alcides – 8Jan Kromkamp – 7Carlos Salcido – 8Dirk Marcellis – 7Ibrahim Afellay – 9Timmy Simons – 7Balazs Dzsudzsak – 8Otman Bakkal – 7Danko Lazovic – 7Jefferson Farfan – 7——————————-Slobodan Rajković – 7Jason Culina – brakDanny Koevermans – 6

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz